Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pielęgnacja twarzy

( ilość produktów: 12 )

Firma MACROVITA, założona w 1984 roku, jest ekspertem w zakresie tworzenia receptur, ciągłego ulepszania formuły oraz produkcji i dystrybucji kosmetyków naturalnych o tej samej nazwie. Kosmetyki MACROVITA tworzone są w oparciu o zaawansowane połączenie olejów roślinnych i wyciągów z roślin, naturalnych składników wytwarzanych przez pszczoły oraz witamin.

Pierwsze greckie kosmetyki, które zawierały oliwę z oliwek jako składnik aktywny, zostały zaprezentowane w roku 1998 i były, oczywiście, kosmetykami marki MACROVITA. Od tego czasu są one nieustająco rozwijane i ulepszane. Kosmetyki MACROVITA są dostępne w aptekach i sklepach ekologicznych w Grecji, jak również można je nabyć w wielu krajach na całym świecie.

W roku 2006, w celu zaspokojenia specjalistycznych potrzeb rynku produktów tradycyjnych, MACROVITA, na bazie najlepszej, organicznej oliwy z oliwek, stworzyła linię naturalnych kosmetyków do pielęgnacji urody pod marką OLIVELIA-MACROVITA. Przy tworzeniu tej linii kosmetyków firma zachowała ugruntowane standardy najwyższej jakości i rzetelności. W linii tych preparatów pielęgnacyjnych znalazł się między innymi krem przeciwzmarszczkowy, lifting odżywczy, pomadka nawilżająca i wiele innych eco kosmetyków.

W odróżnieniu od innych kosmetyków, konserwanty chemiczne (parabeny) zostały zastąpione głównie składnikami pochodzenia naturalnego. Również poszczególne składniki, z których produkowane są kosmetyki MACROVITA, są wolne od parabenów, tj. chemicznych środków konserwujących.

pixel