Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Katalog kosmetyków MACROVITA

( ilość produktów: 50 )

Kosmetyki MACROVITA zawierają bogactwo ponad 200 składników naturalnych. Składniki roślinne pozyskiwane są w najbardziej sprzyjającym, słonecznym klimacie Grecji. Dzięki temu składniki fitogeniczne, wyróżniają się szczególnie korzystnymi właściwościami potwierdzonymi w badaniach "in vitro" oraz badaniach "in vivo". Składniki naturalne sięgają nawet 100%.

Naturalne kosmetyki MACROVITA intensywnie pobudzają komórki skóry, mają działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz ściągające, a przede wszystkim skutecznie nawilżają. W trosce o jak najlepsze działanie nasze kosmetyki nie zawierają składników uznawanych za szkodliwe i takich, które narażałyby Twoją skórę na działanie szkodliwych środków chemicznych. Nie zawierają zatem np. olejów mineralnych, glikolu propylenowego, wazeliny i GMO. Żaden z kosmetyków MACROVITA nie zawiera również parabenów, czyli chemicznych konserwantów. Składniki, z których wytwarzamy kosmetyki MACROVITA, są również wolne od parabenów.

Firma MACROVITA jest przyjazna środowisku naturalnemu. Nasze kosmetyki nigdy nie były testowane na zwierzętach, nawet gdy przepisy prawa na to pozwalały.

Kosmetyki MACROVITA są wielokrotnie nagradzane i wyróżniane. Nagrody i wyróżnienia potwierdzają jakość naszych kosmetyków, a tym samym nasi Klienci mogą mieć pewność, że oddajemy w ich ręce kosmetyki najwyższej jakości.

pixel