Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DLACZEGO MACROVITA?

Kosmetyki naturalne MACROVITA od ponad 37 lat dostarczają Klientom radości i pozytywnych emocji z zaskakujących efektów ich stosowania. Wiedzą to Klienci, m.in. z Włoch, Anglii, Australii, Niemiec, Szwajcarii, Czech i USA.

Co sprawia, że kosmetyki naturalne MACROVITA działają niezwykle korzystnie i zapewniają idealną, naturalną pielęgnację twarzy, ciała i włosów? Poznaj nas i zaoferuj kosmetyki MACROVITA swoim Klientom!


Poniżej 10 powodów, dla których warto wybrać MACROVITA!

Ponad 37 lat doświadczenia

Firma kosmetyczna MACROVITA została założona w roku 1984 w Grecji przez Jerzego i Elżbietę Vassilakaki. Ich wrażliwość oraz zdolność przewidywania pozwoliły już wtedy dostrzec nadchodzącą globalną zmianę polegającą na pragnieniu prowadzenia życia w zgodzie z naturą oraz szeroko rozumiany rozwój świadomości ekologicznej. Dzięki ich wytrwałości w nieustających, innowacyjnych badaniach nad wykorzystaniem naturalnych składników MACROVITA osiągnęła ugruntowaną pozycję i pozostaje w czołówce firm kosmetycznych, które nieustająco zaspokajają wzrastające oczekiwania konsumentów w zakresie naturalnych, innowacyjnych i skutecznych preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Wielokrotnie nagradzane, wyróżniane i doceniane

Kosmetyki MACROVITA są wielokrotnie nagradzane i wyróżniane. Uzyskały m.in. certyfikat Tytuł "DOBRA MARKA – Jakość, Zaufanie, Renoma" i aż cztery lata z rzędu otrzymały prawo posługiwania się prestiżowym tytułem BEST BEAUTY BUYS w konkursie organizowany przez Magazyn "InStyle". Marka MACROVITA otrzymała również wyjątkową nagrodę QLTOWY KONCEPT 2016 w konkursie organizowanym przez "Magazyn Kosmetyk". To ważna nagroda branżowa, która przyznawana jest najlepszym produktom kosmetycznym, jakie pojawiają się na polskim rynku. Marka MACROVITA odebrała statuetkę za innowacyjne zastosowanie w kosmetykach arganowych komórek macierzystych. Nagrody i wyróżnienia potwierdzają jakość naszych kosmetyków, a tym samym nasi Klienci mogą mieć pewność, że oddajemy w ich ręce kosmetyki najwyższej jakości. więcej >>>

Do 100% naturalnych składników

Kosmetyki naturalne MACROVITA zawierają co najmniej 80% substancji aktywnych, podczas gdy w kosmetykach konwencjonalnych substancji działających na skórę jest zaledwie kilka procent. Składniki naturalne w naszych kosmetykach stanowią nawet 100%. Większość składników pochodzi z upraw ekologicznych nadzorowanych przez profesjonalistów i posiada certyfikat ekologiczny, np. ECOCERT. więcej >>>

Bez parabenów

Dzięki realizacji pionierskiego projektu „zastąpienia parabenów składnikami pochodzenia roślinnego” żaden z kosmetyków MACROVITA nie zawiera parabenów, czyli chemicznych konserwantów. W odróżnieniu od innych kosmetyków konserwanty chemiczne zostały zastąpione głównie składnikami pochodzenia naturalnego. Również składniki, z których wytwarzamy kosmetyki MACROVITA, są wolne od parabenów. Jako produkty naturalne kosmetyki MACROVITA prawdziwie pielęgnują ciało i włosy. Kosmetyki MACROVITA są przyjazne dla włosów i skóry, dostarczają jej cennych, naturalnych substancji często pochodzących z plantacji ekologicznych – wolnych od pestycydów i sztucznych nawozów.

Bogactwo ponad 200 składników naturalnych

MACROVITA jako pierwsza grecka firma zastosowała w kosmetykach oliwę z oliwek. Oliwa z oliwek pochodząca z Grecji jest uznawana za najlepszą na świecie, a jako składnik kosmetyku wyróżnia się zadziwiająco pozytywnym wpływem na nasze ciało, twarz i włosy. Co istotne, kosmetyki MACROVITA zawierają bogactwo ponad 200 składników naturalnych. Składniki roślinne pozyskiwane są w najbardziej sprzyjającym, słonecznym klimacie Grecji. Dzięki temu składniki fitogeniczne, a więc te pochodzenia roślinnego, wyróżniają się szczególnie korzystnymi właściwościami potwierdzonymi w badaniach "in vitro" oraz badaniach "in vivo".

30 DNI na wygodny zwrot

Jesteśmy pewni satysfakcji z naturalnych kosmetyków MACROVITA! Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja z zakupu kosmetyków przez Państwa klientów. Dlatego Klientom, z którymi została podpisana umowa w zakresie współpracy w modelu dropshipping, Hurtownia MACROVITA-HURT.pl oferuje możliwość zwrotu produktów (w ciągu 30 dni) na warunkach określonych w tej umowie.

Hurtownia MACROVITA-HURT.pl prowadzi sprzedaż wyłącznie podmiotom nie będącym konsumentami w rozumieniu art. 22¹ Kodeksu Cywilnego. Zamawiający dokonuje zakupów w Hurtowni na cele związane bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą, dlatego nie przysługuje mu prawo odstąpienia od umowy, o którym mowa w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827 z późn. zm.). więcej >>>

Obszary działania firmy zgodne z naturą

Firma MACROVITA działa w dwóch sektorach. Pierwszy z nich opiera się na badaniach, tworzeniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek naturalnych kosmetyków. Drugi sektor działalności opiera się na Apiterapii. MACROVITA, jako producent kilkunastu rodzajów miodu, ma ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu miodu, mleczka pszczelego, pyłku kwiatowego i propolisu. Są one dodawane jako bogaty składnik kosmetyków, który również zapewnia ich skuteczność. W swoich działaniach firma podąża za mądrościami greckimi i rzymskimi oraz czerpie co najlepsze z kultury Dalekiego Wschodu. Tym samym łączy dorobek doświadczenia z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki i technologii. Ma to wyraz również w logo firmy, w którym wkomponowane są dwa azjatyckie symbole YIN i YANG wyrażające fizyczną i psychiczną równowagę.

Przyjazne środowisku naturalnemu i nie testowane na zwierzętach

Firma MACROVITA jest przyjazna środowisku naturalnemu. Nasze kosmetyki nigdy nie były testowane na zwierzętach, nawet gdy przepisy prawa na to pozwalały. Kosmetyki wytwarzane w 100% z oliwy z oliwek są w 100% biodegradowalne. Opakowania kosmetyków wykonane z tektury lub plastiku w 100% nadają się do recyklingu. Zamówienia wysyłamy w biodegradowalnych opakowaniach zgodnych z zasadą "zero waste".

Bez składników niepożądanych

W trosce o jak najlepsze działanie, kosmetyki MACROVITA nie zawierają składników uznawanych za szkodliwe i takich, które narażałyby Twoją skórę na działanie szkodliwych środków chemicznych. Dlatego kosmetyki MACROVITA nie zawierają pochodnych ropy naftowej lub genetycznie zmutowanych substancji, są wolne od wazeliny i glikolu propylenowego. W trosce o delikatną skórę głowy i zapewnienie skutecznej pielęgnacji wybrane szampony marki MACROVITA są wolne od SLS oraz SLES oraz nie zawierają silikonów.

Udokumentowana skuteczność

MACROVITA jest specjalistą w zakresie tworzenia skutecznych kosmetyków naturalnych, które są oparte na zaawansowanym połączeniu olejków lub ekstraktów roślinnych, naturalnych składników wytwarzanych przez pszczoły oraz witamin. Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki, kosmetyki MACROVITA mają udokumentowaną skuteczność, są przebadane pod względem ich składu mikrobiologicznego oraz pozytywnie przeszły testy dermatologiczne. Składniki fitogeniczne, a więc pochodzenia roślinnego, wyróżniają się szczególnie korzystnymi właściwościami potwierdzonymi w badaniach "in vitro" oraz badaniach "in vivo". Naturalne kosmetyki MACROVITA intensywnie pobudzają komórki skóry, mają działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz ściągające, a przede wszystkim skutecznie nawilżają.

POKOCHAJ NATURĘ!
ONA JUŻ CIĘ KOCHA!

Polecane

pixel